PAYLAŞ

 

TRABZON’da, Forum Fashion Week kapsamında ünlü isimlerin katılımıyla markaların Sonbahar- Kış koleksiyonu defilesi yapıldı. Ünlü modellerin boy gösterdiği etkinlik yıldızlar geçidine dönüştü.
Forum Trabzon, Forum Fashion Week kapsamında bir dizi renkli etkinliğe ev sahipliği yaptı. Etkinlikler kapsamında alışveriş merkezinde oluşturulan platformda markaların Sonbahar- Kış koleksiyonu defilesi yapıldı. Irmak Atuk ve Ece Begüm Yücetan, podyuma çıkarak markaların yeni sezon koleksiyonları tanıttı. Çok sayıda kişinin ilgiyle izlediği defilede bazı moda severler de cep telefonu kameralarıyla video çekimi yaptı.

TRABZON’UN EN ŞIKLARI
Forum Trabzon’da moda dünyasının ünlü isimlerinden Neslihan Yargıcı, Cemil İpekçi ve Şenay Akay’ın jüri koltuğunda oturduğu ‘En Şık Kim?’ yarışması gerçekleştirildi. Yarışmada Zehra Yılmaz birinci, Tuğba Ural ikinci, Selinay Atalar da üçüncü seçildi. Hale Gül Malkoç ve Arzu Çınar ise mansiyon ödülüne layık görüldü. Cem Özer’in renkli sunumuyla gerçekleştirilen yarışmada derece elde eden isimler sürpriz hediyeler de kazandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here