PAYLAŞ

Sonbaharla birlikte ojelerde de yaz renklerinden kış renklerine geçiş başladı. Moda ve makyajı yakından takip ediyorsan bu makalemize göz atabilirsiniz.

Nude tonlar

Doğallık trendini hala denemediysen, Pastel’in Nude Oje koleksiyonu ile tırnaklarının sade güzelliğini ortaya çıkarabilirsin.

Kırmızı ve bordolar

Asla modası geçmeyecek kırmızının yeni sezonda nar çiçeği tonlarını da deneyebilirsin. Açık tenliysen koyu kırmızı veya bordo tonları; koyu tenliysen açık kırmızı ya da nar çiçeği tonlarını tercih edebilirsiniz.

Gri ojeler

Gri renk her zaman tırnakları ön plana çıkarmıştır Özellikle her renk kıyafet ile uyum sağlayacak mavi, yeşil ve grinin mükemmel karışımına bayılacaksın.

 

Mat ojeler

Parlak ojeler yerine kışa çok yakışan mat ojeleri tercih ederek tırnaklarında farklılık yaratabilirsin.

Koyu renk ojeler

Yeşilin, mavinin, kahverenginin, morun koyu tonları sonbahar ve kış aylarına en çok yakışan renkler arasındadır. Popülerliği oldukça yüksek bu renkler yeni sezonda en havalı oje olacaktır.

Neon renkler

Fosforlu renkler yazdan sonra kış aylarında da tırnaklarımızda karnaval havası estirmeye devam edecek. Pastel maviler, fosforlu pembeler, sarılar yeni sezonda çok ama çok moda…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here